Масаж стоп


Масаж стоп

Дослідження доводять, що у ступнях людини перебуває до 70 000 нервових закінчень. Саме вони створюють зв’язок із усіма органами в організмі людини. Через стопи можна впливати на різні ділянки та покращувати їх стан. Потрібно лише знати крапки. Східні народи активно використовують точковий масаж стоп, щоб вилікувати різні захворювання, покращити стан здоров’я, повністю розслабити організм.

Не менш популярною стає ця процедура і в нас. Записатися на масаж стоп у Дніпрі можна у кабінеті Mgym. Його виконують сертифіковані майстри із дотриманням усіх правил.

рефлекторний масаж стоп

Методики та користь масажу стоп

Взагалі масаж ніг дуже позитивно впливає на весь організм. Вплив на таку маленьку зону тіла може розслабити людину повністю, вилікувати захворювання, усунути втому і налагодити процеси.

Щоб процедура проходила максимально ефективно, потрібно знати, які є методики і коли їх потрібно застосовувати.

 1. Точковий. Технологи пішли з Далекого Сходу. У їхніх навчаннях стопа розглядається, як ціла карта всього організму та органів усередині нього. За допомогою знань можна впливати на окремі точки та лікувати захворювання. Такий масаж стоп допомагає при головному болі, безсоні, постійному стресі.
 2. Профілактичний. Направлений на лікування захворювань стоп. Бореться з плоскостопістю, деформаціями, покращує кровообіг, знімає напругу у м’язах.
 3. Тайська. Тут задіяні енергетичні зв’язки між усім організмом та ступнями. Масажисти впливають на окремі зони, щоб відновити системи, що постраждали.
 4. Рефлекторний. Найефективніший на сьогодні. Техніка залучає внутрішню та зовнішню частину стопи, лікує хвороби різного типу.
 5. Розслаблюючі. Для зняття втоми, набряків. Найприємніший вигляд.
 6. Дитячий. Спеціальна терапія, щоб запобігти у майбутньому проблем зі стопами. Можна робити від народження. Особливо важливо приділяти цьому увагу з 6 років також.

Іноді на додаток до масажу стоп проводиться креольський масаж бамбуковими паличками. Це унікальна технологія, яка прийшла до нас із Азії. Терапія проводиться спочатку мануально, а потім із використанням спеціальних пристроїв (паличок). Процедура спрямована на покращення стану тіла, лікування деяких хвороб, а особливо на покращення ментального здоров’я. Саме тому під час сеансу важлива не лише технологія, а й атмосфера. Майстри використовують ефірні олії, включають релаксуючу музику.

Показання та протипоказання до масажу стоп

Масаж нижніх кінцівок вважається дуже корисним. Його рекомендують навіть лікарі за різних захворювань. Крім лікування депресивних станів та покращення психічного здоров’я, за допомогою стоп можна впливати буквально на будь-який орган в організмі. Потрібно лише знати крапки. Показів до цієї процедури безліч. Насамперед це розслаблення, зняття стресу, лікування, запобігання захворюванням стоп. Далі все залежить від проблем людини та призначення лікаря.

Незважаючи на величезну користь, є й протипоказання:

 • пошкодження шкіри, нігтів, подряпини;
 • інфекційні захворювання;
 • захворювання шкіри;
 • онкологія, пухлини;
 • проблеми кровоносної системи (варикоз);
 • гострі хронічні захворювання.

Не завдати шкоди під час сеансу допоможе лише детальна консультація майстра перед початком виключення всіх протипоказань.

Масажисти Mgym Марина Козлачкова та Юрій Дегтяренко виберуть оптимальну техніку масажу:

фахівець з масажу стоп масажист зі спеціалізацією на рефлекторному масажі стоп

Рефлекторний масаж: принцип, особливості

Рефлекторний масаж стоп вважається найпопулярнішим на сьогодні. З його допомогою можна проводити будь-який орган в організмі. Його навіть прописують при низці захворювань: проблеми зі сном, втома, головний біль, порушення обміну речовин, проблеми з травленням. Фахівці спершу з’ясовують проблему, щоб розуміти, як краще впливати на конкретну частину організму. Найчастіше такий масаж стоп поліпшення кровообігу, нормалізації роботи органів, збільшення кількості сил.

Терапія такого типу проводиться комплексно. Масажисти обробляють всю стопу повністю. Починають зазвичай від пальців, а закінчують п’ятою. Весь час під час сеансу також опрацьовується гомілка. Вважається, що вона повністю пов’язана та без її сприяння не буде ефекту.

Не всім підходить рефлекторна терапія. Є протипоказання, які потрібно враховувати:

 • захворювання кровоносної та серцево-судинної системи;
 • інфаркт;
 • онкологія та пухлини;
 • хронічні захворювання, що загострилися;
 • тромбози;
 • вагітність;
 • гострі інфекційні захворювання.

Якщо клієнт немає нічого з вище написаного, то можна сміливо записуватися на курс.

Щоб масаж був ефективним, важливо також у ньому готуватися. Не можна приходити на сеанс голодним або відразу після їжі. Краще перекусити і за годину починати. Безпосередньо перед процедурою рекомендується випити трохи теплої води. Це покращить кровообіг, посилить результат.

Майстер теж має добре підготувати ноги. Для цього їх опускають у теплу воду на кілька хвилин і лише після цього приступають до масажу. Його роблять не сухими руками, а з оліями та кремами. Вони мають бути натуральні, без шкідливих речовин.

Після терапії ноги накривають та тримати деякий час у теплі. Клієнт відчує максимальне розслаблення по всьому тілу. Ця методика дуже подобається багатьом, оскільки покращення в організмі відчуваються після першого сеансу.

Чому варто записатися в масажний кабінет Mgym

Якщо ви шукаєте хорошого масажиста у Дніпрі, то зверніться до кабінету Mgym. Тут працюють професіонали, які досконало володіють техніками та можуть покращити стан здоров’я. Кабінет не дарма користується популярністю.

 • атмосфера під час процедури завжди розслаблююча та приємна;
 • кабінет зроблений у сучасному стилі;
 • використовуються лише натуральні косметичні засоби;
 • майстри мають усі сертифікати;
 • записатись можна в зручний день і час.

Запис на процедуру відбувається за телефоном, а сам масаж проводиться за адресою Дніпро, вул. Шолом-Алейхема, 4/26.