Масаж спини


Масаж спини

Проблеми зі спиною все частіше з’являються у людей різного віку. Це з сучасним способом життя. Тривале сидіння в одній позі, робота за комп’ютером, пів дня в машині. все це позначається на м’язах. Зміни погано можна побачити навіть за місяць, а ось виправити їх буде не так і просто.

Дуже популярний зараз масаж спини у Дніпрі. Процедура допомагає позбутися болю, прибрати напругу, стрес, розім’яти та розслабити м’язи. Записатися на сеанс можна у кабінеті Mgym. Майстри порекомендують конкретний вигляд та проведуть курс із максимальним результатом.

лікувальний масаж спини

У чому користь від масажу спини?

Є лікувальний масаж спини, а є розслаблюючий. Все залежить від скарг клієнта та мети його візиту. У будь-якому випадку процедура дуже корисна для всього організму, тому що від стану спини залежить загальне самопочуття людини.

Головна користь ось у чому:

 • моментальне зняття напруги та втоми, а також покращення настрою, морального стану;
 • поліпшення імунітету, збільшення захисту від бактерій та вірусів;
 • профілактика целюліту та варикозу;
 • відновлення нормального обміну речовин;
 • покращення стану шкіри в області проведення масажу;
 • профілактика та лікування болю в спині, спазмів у м’язах;
 • активізація вироблення активних речовин.

Здавалося б, що звичайний масаж для спини не може мати стільки функцій, але це не так. Дану терапію навіть іноді прописують психотерапевти та психологи, щоб не приймати антидепресанти. Доведено, що так можна запобігти та вилікувати легкі форми депресії.

Спеціалісти з лікувального масажу спини Марина Козлачкова та Юрій Дегтяренко зможуть вас приємно вразити:

фахівець з шоколадного обгортання майстер з шоколадного масажу

Показання та протипоказання

Лікувальний масаж хребта підходить практично всім. Його можна проводити просто для профілактики людям, яких нічого не турбує. Це все одно позитивно позначиться на загальному стані організму. Конкретні показання до процедури такі:

 • болі в спині;
 • головний біль, мігрені;
 • проблеми із зайвою вагою та поганим обміном речовин;
 • травми хребта, розтягування м’язів;
 • протрузії міжхребцевих дисків, грижі;
 • профілактика захворювань опорно-рухового апарату;
 • м’язові болі, хвороби, які їх провокують.

Як уже говорилося вище, процедура добре підходить при депресивних станах та постійному стресі. Проходити курс рекомендується тим, хто має сидячу роботу в одній позі.

Протипоказань до терапії практично немає. Лікувальний масаж або розслаблюючий не завдає шкоди. Його не рекомендується робити при значних пошкодженнях шкірного покриву (подряпини, подряпини, відкриті рани, опіки тощо), а також при онкології та інших хворобах, де прискорення кровообігу може призвести до погіршення стану. Перед процедурою майстер завжди проводить консультацію та уточнює наявність проблем. Тільки після цього приступає до самої терапії.

Основні види

Масаж при болях у спині буває різні. Здебільшого процедура поділяється на види залежно від зони обробки. Потрібна техніка підбирається фахівцем після розмови з пацієнтом та визначення його проблеми. Розрізняють такі види:

 1. Масаж хребта. Вплив на самі хребці, а також тканини та м’язи, які ними рухають. Цей тип проводить виключно лікар. Без конкретних показань така терапія не проводиться.
 2. Шийно-грудного відділу. Техніка активно використовується при сильних болях у голові, шиї, запамороченні. Іноді використовується при остеохондрозі. Проводиться лежачи або сидячи залежно від обраної методики фахівцем.
 3. Попереково-крижового відділу. Добре діє стан здоров’я людей, які постійно сидять. Процедура розслаблює м’язи попереку, а також нижніх кінцівок. Іноді сеанс проводять на цілий шийно-крижовий відділ, якщо так вважає за необхідне спеціаліст і є свідчення. Процедура триває приблизно 20 хвилин і добре розслаблює м’язи попереку.

Отдельним видом з техніки проведення та способу впливу вважається міофасціальний масаж спини. Його суть у впливі не так на м’язи, саме на самі фасції. Це тканини, розташовані під підшкірним жиром. Вони з’єднують м’язи між собою. У цьому є особливість технології.

Для дітей теж проводять курс масажу спини, особливо якщо були родові травми або дитина недоношена і має проблеми з розвитком. Така процедура може прописуватись навіть новонародженим.

Правила проведення масажу

Класичний масаж у Дніпрі у кабінеті Mgym проводиться за всіма правилами. Його робить фахівець, який здатний оцінити проблему та вибрати правильну техніку. Є загальні правила, яких обов’язково слід дотримуватися:

 • перед процедурою проводити консультацію з клієнтом, щоб унеможливити всі протипоказання;
 • починати сеанс з погладжування та розігріву м’язів, потім переходити до вібрації та поплескування, закінчувати погладжуванням;
 • робити все так, щоб у клієнта не було неприємних відчуттів та болю (виключення антицелюлітного масажу);
 • тривалої процедури від 10 до 40 хвилин залежно від зони, наприклад, масаж попереку триватиме приблизно 15-20 хвилин;
 • добрий настрій та атмосфера в кабінеті.

Всі ці правила є відносними. Їх варто дотримуватись, щоб загалом сеанс пройшов добре, клієнт залишився задоволеним. Найголовніше у проведеному курсі – результат. Для цього майстер має чітко розуміти, що робить та бути професіоналом.

Щодо самої техніки проведення, то вона безпосередньо залежить від обраної зони впливу. У будь-якому випадку майстер опрацьовує точки розслаблення, щоб усунути біль і спазм.

Чому варто записатися в масажний кабінет Mgym

Масажний кабінет Mgym знаходиться за адресою Дніпро, вул. Шолом-Алейхема, 4/26. Тут відбуваються всі сеанси.

У салоні працюють справжні кваліфіковані майстри, котрі знають, що роблять. Атмосфера в кабінеті приємна, гарний дизайн, розслаблюючий аромат та музика. Перед початком сеансу майстер обов’язково проведе консультацію, поспілкується з клієнтом, дізнається свідчення та протипоказання. Все робиться для того, щоб після закінчення курсу було досягнуто бажаного результату.