Релакс масаж


Релакс масаж

Швидкий темп життя, постійний стрес та напружені ситуації здатні сильно потрясти людину та погіршити не лише моральний, а й фізичний стан. Відмінним рішенням у таких ситуаціях стане релакс-масаж у Дніпрі. Процедура спрямована на максимальне розслаблення, усунення стресу, поганий настрій, а також профілактики різних захворювань. Хороший ефект досягається шляхом поєднання різних технік. Записатися на процедуру можна телефоном до кабінету Mgym.

релакс антистресс массаж в Днепре

Чим корисний релакс масаж?

Релакс антистрес масаж – це чудова процедура для тих, хто не має часу на якісний та тривалий відпочинок, перебуває у напрузі та стресі та бачить перші зміни у здоров’ї під впливом такого швидкого способу життя.

Розслаблюючий масаж сильно відрізняється від класичного. Мало хто це розуміє і часто клієнти плутають. Класичний вид процедури спрямований на лікування деяких несерйозних патологів, усунення защемлення, болю тощо. Релакс процедура створена виключно для зменшення стресу та максимального розслаблення всього організму. Вона проводиться на різних ділянках тіла та спрямована на зняття напруги. У цьому полягає його особливість. Радимо проходити курс. Достатньо 1-2 процедури на тиждень, щоб побачити результат.

Клієнти Mgym відзначали покращення морального стану вже після першого сеансу. Ціна залежить від часу. Тривалість 60-90 хвилин, вартість 700-900 грн.
Спеціалісти масажного кабінету Mgym Марина Козлачкова та Юрій Дегтяренко чекають на вас:

фахівець з релакс масажу масажист зі спеціалізацією на розслаблюючому масажі

Показання та протипоказання до масажу

Антистресовий масаж здається повністю безпечною процедурою, але навіть до нього є свої свідчення та протипоказання. Рекомендують записатися на прийом усім, хто:

 • живе у постійному стресі;
 • має сидячу роботу або багато часу проводить за кермом;
 • часто зазнає себе сильних фізичних навантажень;
 • порушення сну;
 • депресивні стани;
 • часті хвороби, застуди, ГРВІ.

Повний курс терапії допоможе усунути всі ці проблеми та налагодити самопочуття. Клієнти зазначають, що позбулися напруги, менше зазнають стресу на роботі та в житті, відчули приплив енергії, а також нормалізувався сон.

Щодо протипоказань, то вони теж є. Масаж не можна робити:

 • при вагітності та годуванні груддю;
 • інфекційні захворювання, застуди, підвищення температури;
 • онкологія, злоякісні пухлини;
 • дерматологічні захворювання;
 • пошкодження шкіри в зоні обробки (подряпини, опіки, відкриті рани);
 • хронічні захворювання на активній стадії;
 • епілепсія;
 • захворювання серця та судинної системи;
 • менструація (не для всіх технік виконання).

Щоб пацієнт не переживав за погані наслідки після процедури, масажист у Дніпрі в кабінеті Mgym обов’язково проводить консультацію, ставить питання та виключає всі протипоказання. Тільки таким чином можна досягти максимального ефекту не нашкодивши клієнту.

Види релакс масажу

Арома релакс масаж або звичайний розслаблюючий ділиться на кілька видів залежно від місця виконання. Від цього залежить і техніка, яку використовує майстер.

 1. Масаж шийно-комірної зони. Рекомендується всім, хто мало рухається та багато сидить. За допомогою процедури знімається напруга, розслаблюються м’язи та забираються затискачі. Людина знову починає почуватися добре, без тяжкості в області голови та шиї. Також терапія допомагає усунути головний біль.
 2. Масаж стоп. Навпаки, підходить тим, хто багато рухається, бігає, займається спортом. За допомогою техніки розтирання, розминання, погладжування та тиску знімається втома, забираються спазми та судоми. Ефективний не тільки на стопах, а й на гомілках.
 3. Масаж живота. Комбінується з іншими ділянками. Покращує кровообіг, обмін речовин, забирає навіть зайві сантиметри. Майстри погладжують, розтирають, пощипують шкіру.
 4. Розслаблюючий масаж голови. Зазвичай проводиться разом із першим типом. Він добре допомагає при головних болях. У такий спосіб зменшується рівень стресу, втоми, апатії. Поліпшується кровообіг і людина почувається бадьорою.
 5. Масаж тіла. Це процедура, яка проводиться на усьому тілі. Її починають знизу (зі стоп), а закінчують шиєю та плечима. Такий сеанс здатний усунути м’язові затискачі, болі, втому, а також запобігти тяжкості та набрякам.
 6. Розслаблюючий масаж спини. Тип процедури, який підходить людям із сидячим способом життя. Проробка кожного відділу хребта сприяє розслабленню, зняттю напруги, а також не дає розвиватися різним проблемам (остеохондрозу, сколіозу тощо).

Релакс масаж створено, щоб покращувати загальний стан людини. Попри це, процедура може запобігти багато захворювань пов’язаних з поганим кровообігом, хребтом, опорно-руховим апаратом, суглобами і м’язами. Дуже часто процедури, що релаксують, прописують психологи та психіатри, щоб пацієнти не приймали безліч ліків.

Розслаблюючий масаж підходить для чоловіків та жінок незалежно від віку. Перед початком курсу потрібна консультація фахівця, який порекомендує потрібну кількість процедур (зазвичай це 10-12), виключить протипоказання.

Запис до масажного кабінету Mgym

Масажний кабінет Mgym славиться у Дніпрі своєю кількістю послуг та спеціалістами, які їх надають. Майстри мають медичну освіту, що дозволяє чітко розуміти проблему клієнта та підбирати потрібну техніку.

Записатися на прийом можна телефоном. Адміністратор підбирає зручний день та час для проведення процедури. Найкраще ходити 1-2 рази на тиждень. Таким чином можна швидко досягти результату. У кабінеті приємна атмосфера, гарний інтер’єр та фахівці, які завжди у хорошому настрої. Зручне розташування у центрі за адресою вул. Шолом-Алейхема, 4/26 дозволяє легко дістатися з будь-якої точки міста.