Спортивний масаж


Спортивний масаж

Важливою складовою ефективних тренувань є підготовка організму, особливо м’язової тканини. Спортивний масаж у Дніпрі рекомендований професійним спортсменам, а також людям, які займаються спортом для себе. Масажні техніки підготують тіло до навантажень, допоможуть швидко відновитись після занять. Процедури знижують ризик травм, підвищують витривалість, результативність тренувань. Усувають спазми, сприяють зменшенню болю після фізичної активності. Отримати допомогу професійних масажистів у Дніпрі запрошуємо до центру Mgym комплексу Менора.

спортивный массаж в Днепре

Послуга в Меноре, переваги замовлення в Mgym

У масажному салоні центру Менора є все для підтримки тіла у чудовій фізичній формі. Але головне – це кваліфіковані майстри. Спортивні масажисти комплексу мають медичну освіту та багаторічний досвід за плечима. Їхні дії точні та впевнені. Проводять масажі для підготовки організму до навантажень та відновлення після тренувань. Допоможуть на період реабілітації після травми. Сеанси проходять у приємній та доброзичливій атмосфері. Центр Mgym розташований в центрі міста зі зручною розв’язкою в будь-якому районі.

Знайомтеся — наші масажисти Марина Козлачкова та Юрій Дегтяренко:

майстер спортивного масажу спеціаліст зі спортивного масажу у Дніпрі

Види спортивного масажу

Масажні техніки здатні вплинути не тільки на фізичний, а й психоемоційний стан спортсмена. Прийоми можна розділити на три категорії – тренувальний спортивний масаж, передстартовий, відновлювальний. До окремої категорії занять належать робота при спортивних травмах.

Тренувальний

Проводиться перед заняттями або через 4-6 годин після них. Підготовляє м’язи до роботи. Підвищує еластичність зв’язок, амплітуду рухів, рухливість суглобів. Знижує можливість отримання травм. Включає всі види впливу, окрім потряхування.

Попередній

Направлений на розігрів м’язів та мобілізацію ресурсів перед змаганнями. У разі підвищеної напруги попередній масаж включає заспокійливу техніку. «Включити» спортсмена за пасивності, загальмованому стані допомагають тонізуючі прийоми. Проводиться із застосуванням погладжувань, розминань, ударних технік (вібрацій).

Відновлювальний

Проводиться при фізичних навантаженнях, після інтенсивного тренування – відразу або протягом півгодини після. Позбавляє почуття втоми, розслаблює. Добре проводити сеанс після прийняття душу, ванни або лазні. Основна дія спрямована на м’язи, що отримали найбільше навантаження. Допомагає розігнати молочну кислоту, зменшуючи крепатуру.

Відмінності від класичного

Загальний і спортивний масаж мають схожу техніку виконання. Головна відмінність – у ступені впливу. Класичний варіант м’якший. Знімає напругу, розслаблює, покращує емоційний стан. Масажні дії для спортсменів спрямовані на глибоке опрацювання м’язів. Більш швидкі та енергійні. Сприяють підвищенню витривалості, запобігають перевтомі. Застосування косметичних засобів – ароматичних кремів та масел – виключено. При цьому можуть задіятися розігрівальні та інші спеціальні суміші.

Покази для масажу

Спортивний масаж спини або інших ділянок тіла рекомендовано:

 • у рамках підготовки до змагань;
 • для швидкого відновлення спортивної форми при поверненні до тренувань після паузи;
 • для підвищення працездатності та майстерності;
 • з метою профілактики травм;
 • у разі фізичного чи емоційного перенапруги;
 • для підтримки спортивної форми.

Техніка спортивного масажу у Дніпрі

Під час сеансу можуть використовуватися спеціальні мазі та креми. Їхнє завдання – посилити прогрівання м’язової тканини, суглобів, зв’язок. Масажні дії орієнтовані на певну групу м’язів, а не на все тіло.

Погладжування

Уявляють м’які неквапливі рухи вздовж площини тіла. Надають розслаблюючу дію, готують тіло до масажу. Застосовують для розігріву та стимуляції кровотоку.

Розминання

Спрямовано підвищення м’язового тонусу, поліпшення еластичності тканин. Включає послідовне підхоплення та незначне піднесення тканин. Дії акуратні та плавні.

Витискання

Подібні з погладжуваннями дії, але більшої інтенсивності. Якісний розігрів та підготовка м’язів до навантаження. Сила тиску залежить від типу м’язів, прямо пропорційно до її розміру. Техніка виконується обтяженням та без. Темп руху – середній.

Растирання

Швидкі погладжування у поєднанні з різним ступенем тиском. Можуть виконуватися кругові рухи, лінійні по спіралі. Дії усувають м’язові спазми, розігрівають тканини. Техніка виконується із задіянням пальців, основи, ребра долоні. Темп енергійний.

Потрушування

Присутні переважно у спортивному масажі ніг та рук. Можуть виконуватися під час роботи зі спиною, грудним відділом. Активізує кровообіг, посилює виведення рідини.

Ударні рухи

Включає швидкі постукування тильною та бічною частиною долоні. Стимулюють рух крові та лімфи. Надають бадьорості, припливу сил. Позбавляють болю та м’язової напруги.

Корисність процедури

Масажні техніки благотворно впливають на весь організм. Активується рух крові, лімфоток. Нормалізуються обмінні процеси, зменшуються набряки. Стимулюється виведення токсинів. Підвищується працездатність, витривалість, швидкість реакції. Відновлювальний спортивний масаж усуває біль та спазми при інтенсивних тренуваннях. Запобігає застійу молочної кислоти. Тренувальні вправи розробляють м’язи, розігрівають зв’язки. Збільшується амплітуда рухів. Поліпшується загальне фізичне самопочуття людини, підвищується рівень стійкості до стресів.

Спортивний масаж при травмах

Реабілітаційна техніка розробляється з урахуванням характеру ушкодження. Дії включають самі прийоми – розтирання, погладжування, розминання. Але вони більш делікатні та обережні. При незначних травмах відновлення слід розпочати якомога раніше. При тяжких ушкодженнях – після схвалення лікаря. Масажні рухи покращують кровопостачання тканин, запобігають застійним явищам. Швидше йдуть набряклість та гематоми, покращується харчування тканин.

Протипоказання

Професійний спортивний масаж має такі обмеження:

 • запальні процеси в організмі;
 • порушення цілісності шкірного покриву;
 • алергічні висипання;
 • вагітність;
 • кровотечі, у тому числі менструація;
 • підвищена температура тіла;
 • варикозне розширення, тромбоз вен;
 • онкопатології.

Спортивний масаж у Дніпрі – як записатися на прийом, вартість

Частота відвідувань залежить від рекомендацій та виду процедури. Можна вибрати сеанс лімфодренажного масажу зі спортивним. Тривалість – 90 хвилин. Ціна – 1300 грн. Записатися на прийом можна через форму на сайті або за телефоном. Сеанс спортивного масажу триває 60 чи 90 хвилин. Вартість прийому складає 800 грн. та 1000 грн. відповідно. Можливе придбання абонементу на 5 або 10 сеансів. Для годинного візиту ціна пакетної пропозиції становить 3800 або 4750 грн., для півторагодинної – 7500 чи 9400 грн. відповідно. Детальну інформацію завжди можна отримати у самому центрі за адресою Дніпро, вул. Шолом-Алейхема, 4/26.