Оренда танцювального залу


Оренда танцювального залу

Робота з танцювальними колективами, персональні, групові заняття танцями, йогою або пілатесом вимагають відповідного приміщення. Відкриття власної студії – захід фінансово та технічно складний. Альтернативне рішення – оренда танцювального залу у Дніпрі. Погодинна оренда дає мобільність, свободу, економію фінансів. Для комфортних та ефективних занять важливі музика, гарне світло, просторе приміщення. Проведення спортивних та розважальних заходів також потребує відповідної підготовки приміщень.
Комплекс Менора – це унікальний простір, центр ділового та культурно-розважального життя всього міста. Тут розташовані урочисті холи із необхідним обладнанням, приємною атмосферою. Це найкращі локації для занять танцями, спортом, проведення спортивних заходів. Потрібно зняти танцювальну залу? Двері Менори завжди відчинені для вас!

Оренда приміщень для танців у комплексі Менора

Сучасний ремонт, потужне обладнання, комфортні зони відпочинку створюють приємну атмосферу для проведення танцювальних змагань різного рівня. Погодинна оренда – популярна послуга серед професійних хореографів, танцювальних та навчальних колективів. Наявність залу у зручному для учасників місці дозволяє провести зустріч продуктивніше. Отже, можна розраховувати на ефективний результат.
Зали культурного центру Менора обладнані для проведення:

 1. Змагань міжнародного та регіонального рівнів.
 2. Танцювальних майстер-класів. Просторі приміщення розмістять майже будь-яку кількість бажаючих.
 3. Репетицій.
 4. Індивідуальних, групових занять. Це можуть бути сучасні танці, йога, гімнастика пілатес.
 5. Виступи танцюристів та колективів.

Можлива оренда приміщень для проведення персональних тренувань з танців, фітнесу, йоги. Система вентиляції, охолодження та обігріву забезпечує комфортний клімат з оптимальною вологістю та температурою повітря.

Переваги залів для танців центру Менора

Для проведення змагань у комплексі Менора-центр найкраще підходять:

Великий урочистий зал «Menorah Grand Hall» площею 1133 м2.

Розкішний, величний. Найбільший і найкрасивіший хол Дніпра, один із найкращих в Україні. Високі стелі, ексклюзивне оздоблення вражають, створюють атмосферу свята, урочистості. Місткість приміщення складає 1300 осіб.

Малий урочистий зал «Menorah Ballroom» площею 400 м2.

Менший за площею, але не поступається за красою зал, розрахований на прийом від 250 до 400 гостей. Вишуканий інтер’єр надихає, налаштовує творити, творити мистецтво.
Сучасне покриття для підлоги не сковує рухів, дозволяє отримати максимальне задоволення від танців. Це просторі холи з вишуканим інтер’єром, якісним технічним оснащенням.
«Menorah Grand Hall» та «Menorah Ballroom» – єдині зали у Дніпрі, які відповідають міжнародним стандартам WDSF. Ця локація неодноразово ставала місцем проведення міжнародних чемпіонатів зі спортивних танців.
Позитивні якості танцювальних приміщень комплексу Менора-центр:

 1. Розташування в центральній частині міста. Територія комплексу знаходиться у зручній транспортній доступності для мешканців будь-якого району Дніпра за адресою вул. Шолом-Алейхема, 4/26. Іногородні гості також легко зможуть проїхати до Дніпра.
 2. Шикарні зали. Вони достатньо місця для проведення заходу будь-якого рівня. Так само комфортно тут пройдуть міські змагання, всеукраїнські турніри, міжнародні чемпіонати.
 3. Сучасна система кондиціювання та вентиляції. Під час змагань є велика кількість людей, а танці – це активна фізична робота учасників. Важливим є приплив свіжого повітря.
 4. Якісне облицювання підлоги. Важливий критерій для безпечного та комфортного заняття танцями.
 5. Потужна акустична система, світлове обладнання для проведення змагань будь-якого рівня.
 6. Гарне світло. Багаторівнева система освітлення дозволяє налаштувати оптимальну яскравість у приміщенні. Додаткові спрямовані прожектори допоможуть виділити сцену або необхідну ділянку танцполу.
 7. Інфраструктура центру має комфортний паркінг.

Танцювальні зали комплексу Менора-центр відчиняли свої двері для таких масштабних заходів, як:

 • VI Міжнародний турнір з танцювального спорту “DNEPR CUP 2013”.
 • WDSF Open 10 dance 2016.
 • Міжнародний турнір зі спортивних танців «Кубок Станіслава Шкляра 2017».
 • Змагання WDSF World Open Latin.
 • Чемпіонат з бальних танців International Standard.
 • Міжнародні змагання Winter Cup Dnipro 2022.

Окрім оренди танцювального залу у Дніпрі можливе замовлення додаткових послуг. Серед них:

 • професійне фотографування учасників та заходи;
 • святкове оформлення залу;
 • оренда світлового та звукового обладнання;
 • кейтеринг – організація фуршетів, кава-брейків;
 • зустріч конкурсантів та гостей.

Як замовити танцювальний зал

Вартість оренди залежить від тривалості, частоти занять. Приміщення можна замовити погодинно чи подобово. Можлива триваліша оренда, наприклад, на кілька днів –  змагання зі спортивних танців нерідко відбуваються у кілька етапів. Для замовлення залу, зв’яжіться з менеджерами відділу маркетингу Центру. Задати питання та орендувати приміщення можна за телефоном +38 (056) 717-77-91. Також можна надіслати запит на бронювання сучасних та комфортабельних залів комплексу електронною поштою marketing@menorah-center.com. Оренда в комплексі Менора – це вигідні умови та сучасні зали. Тут за порівняно невелику плату можна отримати професійно обладнаний танцювальний зал.