Проведення семінарів


Проведення семінарів

Івент-заходи – важливий елемент розвитку будь-якої компанії. Це може бути проведення семінарів або тренінгів для співробітників, презентація нового продукту, бізнес зустріч з діловими партнерами. Кожен захід вимагає відповідального підходу у плануванні та організації.

Культурно-діловий комплекс Менора-центр – це універсальна платформа щодо івентів будь-якого формату. Індивідуальна робота в організації заходу та комплексний підхід до вирішення питання створюють усі умови для продуктивної та успішної зустрічі. Тут ви можете орендувати конференц-зал, замовити мультимедійний супровід, кейтеринг від легкого фуршету до бенкету. Усі питання узгоджуються з особистим менеджером, який займається прийомом від формування заявки до його завершення.

проведення семінарів у Дніпрі

Зали для семінарів в оренду, їхня місткість

Плануючи організувати семінар, першим кроком є ​​вибір відповідного залу. Комплекс Менора пропонує розкішні аудиторії щодо заходів будь-якого формату. Ділові зустрічі, навчальні конференції та тренінги, презентації, майстер-класи – просторі, сучасні, повністю укомплектовані приміщення стануть найкращою локацією для запланованої події.

Для оренди доступні 3 зали різної місткості.

Menorah Grand Hall

Розкішний хол для проведення масштабних заходів площею 1133 м2. Вишуканий та дорогий інтер’єр підкорить навіть досвідчених гостей. Урочиста зала дозволяє комфортно розмістити від 1000 до 1300 учасників. Цей зал для семінарів можна орендувати для проведення бізнес-форумів, виставок, урочистих заходів.

Синай

Ідеальна аудиторія для організації конференцій та тренінгів. 329 комфортних посадочних місць розташовані на площі 452,9 м2. Приміщення обладнане сучасною звуковою та світловою апаратурою, має відмінну акустику та трибуну для виступів. Також встановлено масштабний екран для виведення презентаційного матеріалу.

Menorah Ballroom

Якщо ви шукаєте оренду залу для проведення семінару, дана аудиторія відповідає всім вимогам. Просторий хол із вишуканим інтер’єром комфортно розмістить від 250 до 400 учасників. На площі 400 м2 можна розмістити фуршетну або обідню зону, на сцені – . екран для презентації або представлення нового продукту. Зал для урочистостей обладнаний сучасною апаратурою, легко трансформується відповідно до формату зустрічі.

Розстановка меблів залежить від кількості учасників та типу заходу. Це може бути розсадка гостей у формі круглого столу, букв «П», «Т», «Ш» або іншим чином.
зал для семінарів

Які семінари можуть проводитися в Менорі

У культурно-діловому комплексі Менора можна провести:

 1. Навчальні семінари та тренінги. Основний акцент на таких зустрічах робиться на теоретичному матеріалі. Обстановка комфортна та розслаблена. Тут немає мозкового штурму та активних інтерактивних вправ. При цьому навчання є важливою складовою підготовки сильної та кваліфікованої команди. У Центрі створено всі умови для комфортного та якісного засвоєння нової інформації.
 2. Бізнес семінари. За форматом ці зустрічі схожі на тренінги, але мають іншу мету. Це обмін досвідом та знаннями в управлінні бізнес-процесів. Це можуть бути як закриті корпоративні зустрічі для керівників відділів та менеджерів, так і відкриті зустрічі для бізнесменів-початківців та представників певної спеціалізації.
 3. Презентаційні заходи. Направлені на знайомство з новим продуктом – товаром чи послугою. Серед гостей можуть бути як співробітники компанії, так і ділові партнери. Такі зустрічі нерідко супроводжуються активною маркетинговою програмою.

Переваги організації семінарів у Менорі

Оренда аудиторії для семінару в Менорі в Дніпрі має низку переваг:

 1. Зручне розташування у центрі міста за адресою вулиця Шолом-Алейхема, 4/26.
 2. Доступність для більшості видів транспорту.
 3. Просторі місткі зали.
 4. Сучасний дорогий інтер’єр.
 5. Комфортна конфігурація робочого простору.
 6. Можливість трансформації залів відповідно до формату заходу.
 7. Вартість оренди залу для семінару.
 8. Комплексний підхід, що включає додаткові послуги. Серед них: надання апаратури, організація кава-брейків, фуршетів, бізнес-ланчів та банкетів.
 9. Розвинена інфраструктура.

Доступне додаткове обладнання, необхідне для проведення заходу.

На запит організатор семінарів може отримати:

 • ультрасучасну світлову та звукову апаратуру;
 • мультимедійне обладнання для відтворення аудіо та відео контенту;
 • проектори та фліпчарти для проведення презентацій;
 • дротяні та радіомікрофони;
 • генератор туману;
 • техніку для синхронного перекладу;
 • комплекси для організацій виступів зі сцени;
 • апаратуру для проведення конференцій.

Супутні послуги для організації семінарів

У Менора-центрі можна не тільки орендувати приміщення для семінарів, а й замовити супутні послуги.

У тому числі:

 • кейтеринг будь-якого рівня – фуршетний стіл, кава-брейк, банкет.
 • перекладач для іноземних гостей або слухачів іноземного спікера.
 • тематичне оформлення аудиторії.
 • бронювання номерів для гостей.
 • послуги хостес.
 • мультимедіа техніка.

Як замовити проведення семінару

Плануєте проведення семінару у Дніпрі? Культурно-діловий центр Менора надасть всі умови для комфортного та продуктивного проведення заходу. Для оренди залу та організації необхідного супроводу зв’яжіться з маркетинговим відділом за телефоном (+38 (056) 717-70-00) або електронною поштою – marketing@menorah-center.com. Повідомте менеджеру дати події, формат заходу, заплановану кількість учасників. Загалом один дзвінок дозволить організувати важливу презентацію, конференцію або інший івент під ключ. Чекаємо спікерів та гостей івенту за адресою Дніпро, вулиця Шолом-Алейхема 4/26.